O nas

Projekt twoja-imprezka.pl to grupa zrzeszająca starannie wyselekcjonowanych DJ oraz różnego rodzaju muzyków zajmujących się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych. Pomysł zrodził się w 2015 roku z inicjatywy DJ Jakuba Kaczmarskiego który przez wiele lat znany był pod pseudonimem DJ KACZOR. W miarę upływu czasu rynek zweryfikował więcej urozmaiceń oprawy muzycznej imprez jak i profesjonalnych DJ. Głównymi imprezami jakich się najczęściej podejmujemy to wesela oraz eventy firmowe, gdzie oczekiwania są naprawdę wysokie. Jednak z swojej strony zapewniamy wieloletnie doświadczenie, pomysłowość, gwarancje perfekcyjnej realizacji każdego zlecenia oraz pomoc w jego organizacji.

Nasz zespół

Jakub Kaczmarski DJ / Prezenter / Wodzirej / Konferansjer

Jakub Kaczmarski - DJ / Prezenter / Wodzirej / Konferansjer

Założyciel i właściciel projektu, swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2005 roku jako założyciel legendarnego przemyskiego internetowego radia "Gramofon" znany jako DJ KACZOR, stały bywalec Szalonego Młyna gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia, dee jay na każdej szkolnej dyskotece, zawsze tam gdzie muzyka. Rok 2010 to już profesjonalne prowadzenie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych w między czasie Rezydent Klimaty Klubu w Birczy, prowadzący karaoke w Klubie Niedźwiadek w Przemyślu. Obecnie znany jako DJ Jakub Kaczmarski. Potrafi odnaleźć się w każdego rodzaju imprezie a jego motto to "najważniejsza jest dobra zabawa gości a każdy rodzaj muzyki jest ku temu odpowiedni".

Kasia Kaczmarska Animatorka

Kasia Kaczmarska - Animatorka

Kasia zawodowo jest nauczycielką, jej druga pasją jest świat szafiarek oraz wszystko co ładne i modne oraz na czasie, lubi bardzo dekorować różnego rodzaju pomieszczenia i świetnie się w tym odnajduje. Jako animatorka na weselach oraz imprezach dla dzieci wypełnia w radosny sposób czas najmłodszym poprzez bańki mydlane, malowanie twarzy, modelowanie balonów, animacje taneczne i opiekę. Na codzień żona DJ Jakuba Kaczmarskiego

WItold "Mad" Ślimak DJ / Prezenter

WItold "Mad" Ślimak - DJ / Prezenter

Witold Ślimak znany od zawsze w scenie klubowej jako DJ Mad. Przygodę z muzyką rozpoczął w latach 90 za sprawą płyty Prodigy, która wpadła w jego ręce. Od tego momentu pogłębiał swoją pasję, jeździł na eventy, pasjonował się twórczością Jeffa Mills'a, Cristian'a Vogel'a, Joey'a Beltram'a, Pacou czy Surgeon'a. Naturalnym krokiem było zgłębienie tajników DJ-ingu. Zaczynał od imprez szkolnych i pracy w radiowęźle, gdzie na przerwach wspólnie z kolegami przemycał muzykę techno. W 1998 roku pierwszy raz zagrał w klubie. Od tamtej pory nie rozstaje się z płytami vinylowymi. Rezydent legendarnego klubu Szalony Młyn w Przemyślu. Występował i rezydował w wielu miejscach na terenie Podkarpacia, dzieląc konsoletę z znakomitymi przedstawicielami polskiej sceny klubowej. Od 2012 współtworzy klub Carmel w Jarosławiu - nie tylko od strony muzycznej. Style, które preferuje Mad to różne odmiany muzyki house i techno. Od jakiegoś czasu członek grupy "twoja-imprezka.pl" gdzie zajmuje się oprawą imprez okolicznościowych różnego rodzaju.

Mateusz Mundy Błoniarz DJ / Prezenter

Mateusz Mundy Błoniarz - DJ / Prezenter

Pierwsze kroki za konsolą to 2005 rok, grając systematycznie w rzeszowskich klubach (Le Madame, Metro Stacja Cafe, Live) Występował u boku takich znanych postaci jak: Guru Josh Projekt , Martin Harmony, Karol XVII, MB Valence. Wspólne występy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Perfect, Ira, Kasia Kowalska, Bajm, Sydney Polak, Kombii, Happysad, Zakopower, Kora. Ma na swoim koncie ponad 500 zagranych eventów na terenie całej Polski. Występował między innymi na Microsoft Conference czy Gali rozdania Asów Onetu 2013. Każdy event to mocna dawka tanecznych brzmień... ekspresa...energia... Muzyka płynąca z głośnika to: D.I.S.C.O., Funk, 80’, 90’, 00’ oraz dawka świeżych brzmień.

Krzysztof Steamm Cyran DJ / Prezenter

Krzysztof Steamm Cyran - DJ / Prezenter

DJ młodego pokolenia z wielką pasją do muzyki, kocha swoją profesję i rozbawi nawet najbardziej wybredną publiczność, częsty bywalec Podkarpackich klubów. Znany z tego że prowadzi transmisje na żywo w mediach społecznościowych gdzie prezentuje swój DJ-ski kunszt , świetnie sprawdzi się na imprezach 18-nastkowych, półmetkach oraz wszędzie tam gdzie potrzebny jest dobry BASS ;)

Bogdan Sorokhman Wodzirej/Animator/Tancerz

Bogdan Sorokhman - Wodzirej/Animator/Tancerz

Tancerz, instruktor, choreograf. Już od najmłodszych lat był zainteresowany tańcem, zainteresowanie to przerodziło się w pasję. Mimo, że zaczął w wieku 5 lat, dalej udoskonala swoje umiejętności w zakresie Hip-hop, House, Popping, Locking. Uczestniczy w wielu konkursach rangi regionalnej jak i międzynarodowej. Ciągle udoskonala swoje umiejętności. Brał udział we wszystkiego rodzaju warsztatach tanecznych między innymi z MEECH, Henry Link, Gabriel Francisco, Yoshi, EJOE, Marvin, Mr. Wiggles, Nikki, Storm, Flockey, Hiro. Współpracuje z wieloma szkołami tańca i grupami tanecznymi na Podkarpaciu. Jest wykwalifikowanym instruktorem tańca Hip-hop. Kocha swoją pracę, gdyż uważa że taniec i muzyka nadaje życiu sens. W wolnych chwilach również świetny Wodzirej oraz Animator zabaw tanecznych.

Aneta Bator Skrzypaczka

Aneta Bator - Skrzypaczka

Skrzypce towarzyszą mi od dziecka. Uczęszczając do Państwowej Szkoły muzycznej I i II stopnia (klasa skrzypiec), pogłębiałam swoje doświadczenie sceniczne poprzez występy na koncertach, przeglądach, imprezach. Uczestniczyłam oraz uczestniczę w wielu projektach muzycznych, począwszy od orkiestr symfonicznych, kapel góralskich aż po współczesne zespoły muzyczne. Od wielu lat dziele się swoją pasją uświetniając głównie uroczystości ślubne, komunie oraz bankietowe. Jest mi zawsze niezmiernie miło, gdy mogę dzielić się swoimi umiejętnościami podczas występów.

Krzysztof "Kris" Chlipała Saksofonista

Krzysztof "Kris" Chlipała - Saksofonista

Pomimo młodego wieku, ten utalentowany saksofonista może pochwalić się gruntownym wykształceniem muzycznym oraz dużym doświadczeniem scenicznym.
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, na wydziale jazzu w klasie saksofonu, artysta sceniczny i showman.
Najlepiej czyje się grając muzykę pop, smooth-jazz, funky, fusion i gospel, również muzyk improwizujący do muzyki dj'ów. Chętnie występuje w klubach, gdzie pojawia się u boku dj'ów i muzyków jazzowych.
Obecnie zawodowo zajmuje się muzyką, jako sideman i muzyk sesyjny. Współpracował i współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Jego główną inspiracją jest gra i brzmienie jednego z najwybitniejszych saksofonistów w historii - Davida Sanborna.

Przemek "Doych" Niemiec Perkusista

Przemek "Doych" Niemiec - Perkusista

Przemek Doych, perkusista który na swoim koncie ma współpracę z wieloma muzykami, oraz występy w największych krajowych produkcjach muzycznych.
Udział w finale konkursu TopTrendy – Sopot, finalista programu Must Be The Music, koncerty z raperami OSTR, Sobota, TenTypMes, współpraca z didżejami/producentami, występy w największych i najlepszych klubach z całej Polski. Jego produkcje wideo osiągają setki tysięcy wyświetleń na portalu Youtube, jest to najpopularniejszy, oraz najbardziej rozpoznawalny perkusista w sieci.

Mateusz Sawicz Iluzionista

Mateusz Sawicz - Iluzionista

W 2018 roku minęło 12 lat, odkąd zamieniłem talię kart na atrybut swojej pasji. Jestem współzałożycielem przemyskiej grupy iluzjonistycznej „TripleMagic". Byłem uczestnikiem X edycji telewizyjnego show „Mam Talent” z pozytywnym wynikiem jurorskim 3xTAK. Współtworzyłem spektakl o nazwie „Do Przewidzenia” Ponadto, na swoim koncie posiadam wiele wystąpień na weselach, imprezach firmowych, targach i wydarzeniach prywatnych. Nieustannie ulepszam swój repertuar o nowoczesne efekty. Uczęszczam na spotkania i szkolenia dla iluzjonistów, oraz utrzymuję kontakt z wieloma aktywnymi artystami z kraju i zagranicy. Każdy występ posiada odpowiednią dozę humoru, zagadki, komediowe efekty, elementy mentalizmu, przepowiednie oraz historie.